Call-центр:
0800 75 5995 ?БЕЗКОШТОВНІ дзвінки по Україні
з мобільних і стаціонарних телефонів
БЕЗКОШТОВНІ дзвінки по Україні
з мобільних і стаціонарних телефонів
Передзвонити мені
  • +38 050 07 60 003
  • +38 067 30 70 003
  • +38 063 07 10 003
  • +38 044 339 96 36
  • +38 044-33 99 636
  • +38 050-07 60 003
  • +38 067-30 70 003
  • +38 063-07 10 003

Шановні клієнти!!!

Ми працюємо в звичайному режимі. Наша компанія використовує альтернативні джерела енергіі та зв'язку. Всі замовлення будуть відвантажені. Через відключення електроенергії можливі затримки в обробці замовлень, але наша команда робить все можливе, щоб ви цього не помітили і в отримали своє замовлення в мінімальні терміни.

Інформуємо вас щодо результатів відшкодування вартості товарів знищених у наслідок російської агресії

  • Інформуємо вас щодо результатів відшкодування вартості товарів знищених у наслідок російської агресії

Шановний клієнт!

Шановний клієнт, інформуємо вас щодо результатів відшкодування вартості товарів знищених у наслідок російської агресії у період з 24.02.2022 по 10.03.2022 на складі за адресою, Київська обл. Бучанський район, с. Мила, вул. Комарова 23-М

Як повідомлялося раніше, наш склад з товаром, готовими посилками та іншими ресурсами був знищений окупантами в період активної фази військових дій в районі розміщення складу. Частина цінностей просто згоріла, а частина була розграбована. Тому замовлення прийняті та оброблені в цей період не були відвантажені. Ця подія була відповідно оформлена та зафіксована із зверненнями у всі необхідні структури, починаючи від страхових компаній, закінчуючи правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування. На жаль, станом на 25 травня 2022 року ми не отримали позитивної відповіді щодо відшкодування чи компенсації вартості знищеного майна. Наша Країна та компетентні органи стикаються з цим явищем уперше і все ускладнюється тим, що немає чітких та зрозумілих процедур та регламентів до відшкодування у подібних ситуаціях. У такій ситуації виявилася не лише наша компанія, а й уся Україна. Громадяни втратили не лише посилки та товар, а втратили нерухомість, житло та інші цінності. Деякі втратили життя. Ми постійно моніторимо і вивчаємо ситуацію і поки що змушені константувати факт: відшкодування збитків фізичним та юридичним особам пов'язаним з повномасштабною агресією РФ в грошовому еквіваленті ще не розпочинали і поки що йде лише фіксація та розробка методик та процедур відшкодування компенсації. Страхові компанії, продавці та власники товару дають відмову своїм клієнтам посилаючись на форсмажерні обставини та неможливість погасити свої зобов'язання пов'язане з військовим становищем та відсутністю коштів для цього.

Наша компанія прийняла рішення не використовувати дану ситуацію в Країні, щоб уникнути виконання зобов'язань, і вжити всіх заходів для того, щоб клієнти таки отримали компенсацію за оплачений товар. Станом на 25 травня 2022 року. Ми пропонуємо два варіанти дій щодо компенсації:

1. Варіант №1. Почекати ще, принаймні до 25 серпня 2022 року, поки не буде інформації щодо подальшої долі воєнного стану в Країні та врегулювання механізму та процедури компенсації відшкодування та репарацій від збройного повномасштабного вторгнення РФ на територію України на рівні держави.

2. Варіант №2. Не чекаючи врегулювання ситуації – оформити замовлення у нас у магазині на суму компенсації та отримати відшкодування у вигляді товару. Важливо! Можливість отримання товару обмежена асортиментом та кількістю. Компенсації підлягає не весь товар, а близько 1000 позицій. Як розпізнати товари, які можна придбати у вигляді компенсації? Відповідь: всі вони позначені акційною ціною. Також потрібно врахувати, що такий товар в обмеженій кількості і може мати властивість закінчуватися.

Важливі уточнення:

- усі заявки на відшкодування прийняті після 25 травня 2022 року не зможуть скористатися Варіантом №2 та отримати компенсацію у вигляді товару. Усі заявки на відшкодування прийняті після 25.05.2022 – будуть розглянуті після закінчення військового стану в Україні та прийняття регламенту врегулювання механізму та процедури компенсації відшкодування та репарацій від збройного повномасштабного вторгнення РФ на територію України на рівні держави.

- заявки на відшкодування вартості товару за Варіантом №2 приймаються до 10 червня 2022 року. Після цього терміну, використання даного варіанту неможливе і відшкодування відбуватиметься за Варіантом №1 після закінчення військового стану в країні та прийняття регламенту врегулювання механізму та процедури компенсації відшкодування та репарацій від збройного повномасштабного вторгнення РФ на територію України на рівні держави.

Для того щоб скористатися відшкодуванням за варіантом №1 – жодних дій, крім очікувань, не потрібно.

Для того щоб скористатися відшкодуванням за варіантом №2 - потрібно Подати заявку на відшкодування у вигляді аналогічного товару і протягом тижня ви отримаєте подальшу інструкцію з отримання компенсацііВсе буде Україна! Слава Україні!