Call-центр:
0800 75 5995 ?БЕЗКОШТОВНІ дзвінки по Україні
з мобільних і стаціонарних телефонів
БЕЗКОШТОВНІ дзвінки по Україні
з мобільних і стаціонарних телефонів
Передзвонити мені
  • +38 050 07 60 003
  • +38 067 30 70 003
  • +38 063 07 10 003
  • +38 044 339 96 36
  • +38 044-33 99 636
  • +38 050-07 60 003
  • +38 067-30 70 003
  • +38 063-07 10 003

Різновиди гребних тренажерів

  • Різновиди гребних тренажерів

Всі тренажери, представлені на ринку, різняться за конструкцією і функціоналу. Снаряди, що імітують веслування, не стали винятком. Гребні тренажери можна умовно розділити на 4 типи в залежності від способу створення навантаження:

  • повітряні
  • водні
  • Магнітні, електромагнітні або магнітно-повітряні
  • гідравлічні


Одні з них підходять для будинку, а інші - для тренажерних залів. Якісь дозволять тренуватися новачкам, а якісь краще підійдуть для професіоналів. Про це всім Ви дізнаєтеся прочитавши цю статтю.

Якщо Вам необхідна допомога у виборі гребного тренажера, зателефонуйте за вказаним на сайті номером і наші співробітники допоможуть підібрати товар конкретно для Вашого випадку.

Повітряні тренажери

Даний тип гребних тренажерів вважається професійним і найчастіше використовується в фітнес залах, де на них займаються спортсмени або люди з гарною фізичною підготовкою. Він має досить великі габарити і міцну конструкцію, завдяки чому витримує велику кількість інтенсивних тренувань. Принцип роботи простий - всередині тренажера встановлено великий вентилятор, який всмоктує повітря через отвори. За рахунок цієї тяги і створюється навантаження. Чим швидше користувач виконує руху, тим більше повітря всмоктується через отвір. Таким чином, більш високий темп тренування збільшує навантаження.

Регулювання відбувається шляхом збільшення або зменшення отвори, через яке всмоктується повітря. Це робиться за допомогою ручки регулятора.

До мінусів даного типу тренажерів можна віднести підвищену гучність, досить високу вартість і габарити. Швидше за все, він не підійде для використання в домашніх умовах.

Як плюсів можна виділити можливість регулювання рівня навантаження. Це дозволяє проводити тривалі тренування на витривалість і короткі силові заняття. У більшості тренажерів встановлені датчики, що дозволяють відслідковувати темп і швидкість тренування. А вбудований дисплей дозволяє бачити амплітуду рухів. До того ж тренажер не потрібно підключати до мережі.

Водні тренажери

Як стає зрозуміло з назви, в даному типі навантаження створюється за допомогою лопат, опущених у воду. Оскільки вода має більший опір, ніж повітря, навантаження тут можуть бути більше, ніж в повітряних тренажерах.

Даний тип також використовується професійними спортсменами і, як правило, встановлюється в тренажерні зали та фітнес центри. Розрахований на великі навантаження і має високу зносостійкість. При цьому елемент, в якому знаходяться самі лопаті, може мати як вертикальне, так і горизонтальне розташування.


Як таких, мінусів у цього тренажера немає. Єдине, що можна виділити - він не підходить для домашнього використання з-за великих габаритів.

До плюсів можна віднести невисокий рівень шуму, можливість створювати більш високі навантаження, ніж в повітряному гребному тренажері. Немає необхідності підключати його до мережі. А завдяки природному способу створення опору (за допомогою води) він дуже реалістично імітує справжню греблю.

Магнітні тренажери

В даному типі навантаження створюється за допомогою магнітів, які притягуються один до одного. Користувач докладає зусиль і роз'єднує ці магніти. Таким чином, тренування виходить плавною, а тренажер точно імітує справжню греблю. Часто використовується в домашніх цілях і є відмінним вибором для новачків. Завдяки простоті конструкції їх вартість також невисока. Але незважаючи на це, вони також оснащуються комп'ютерами, здатними відстежувати хід тренування.

До плюсів можна віднести безшумність, низьку ціну, а також відсутність необхідності підключати тренажер до мережі. Важливими чинниками є невеликі розмір і вагу, що дозволяє використовувати його будинку.

Недоліки проявляються в тому, що його навряд чи можна використовувати для серйозних тренувань, так що якщо ви плануєте досягати високих результатів у веслуванні, швидше за все в майбутньому тренажер доведеться замінити на більш професійний.