Call-центр:
0800 75 5995 ?БЕЗКОШТОВНІ дзвінки по Україні
з мобільних і стаціонарних телефонів
БЕЗКОШТОВНІ дзвінки по Україні
з мобільних і стаціонарних телефонів
Передзвонити мені
  • +38 050 07 60 003
  • +38 067 30 70 003
  • +38 063 07 10 003
  • +38 044 339 96 36
  • +38 044-33 99 636
  • +38 050-07 60 003
  • +38 067-30 70 003
  • +38 063-07 10 003

Умови використання сайтом

УГОДА ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ SPORTMARKET.UA

Увага!!! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання даного сайту, в тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів / послуг з використанням даного сайту означає Вашу згоду з умовами даного Угоди.


1. Умови використання сайту sportmarket.ua

1.1. Дана угода використаня сайту (іменоване надалі Угода) є публічним договором веб-сайту sportmarket.ua (далі - Сайт) між Адміністрацією сайту і фізичною особою (іменованим надалі Користувач) та регламентує умови користування сайтом.
1.1.1. Пропозиції та інформація на сайті носить виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.
1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, коли-небудь здійснила доступ до Сайту, особи яка замовляє та / або отримує Товари з використанням інструментів Сайту.
1.3. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач вважається приєдналася до цієї Угоди. Реєстрація або оформлення заказу Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.
1.4. Ця Угода може бути змінена та / або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.
1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача і Адміністрації Сайту за наступними пунктами:
порядок використання Сайту;
Політика конфіденційності;
обмеження відповідальності Адміністрації сайту;
пропозиції щодо укладанні договору Продавцям;
інші умови.


2. Порядок використання Сайту

2.1 Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж Товарів Продавцями.
2.1.1. Особи які здійснюють продаж товарів на веб сайті sportmarket.ua, надають інформацію про товари, що в подальшому дає право користувачу сайту (Покупцеві) зробити пропозицію укладення договору (оферту) Продавцю (Продавцям) товару.
2.2. Сайт sportmarket.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати в суспільних чи комерційних цілях. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
2.3. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Інтернет-магазин sportmarket.ua залишає за собою право розсилки акційних пропозицій на ваш номер, вказаний в замовленні. Якщо ви не хочете отримувати інформативні SMS про наші акції, просто зайдіть в особистий кабінет і відпишіть від категорій розсилок котрі вам не цікаві або зателефонуйте нашому менеджеру і попросіть відписати вас від розсилок. При відмові ми зобов'язуємося виключити Вашу електронну адресу з SMS-розсилки.
2.4. У процесі реєстрації на сайті ви отримуєте логін і пароль, за збереження яких ви несете відповідальність.
2.5. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи або з будь-якої іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, в разі якщо це звернення є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, є дискримінацією людей по будь-якою ознакою, а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України.


3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Беручи це угоду, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації сайту щодо захисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з членством Користувача, з метою надання відповідних послуг.
3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно, в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачу.
3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, а саме ім'я, прізвище, по батькові, адреса та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані-файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація і може передавати ці дані третім особам виключно для отримання та надання послуг.
3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану внаслідок такого доступу.
3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт sportmarket.ua інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), в маркетингових або дослідницьких цілях, а також інших цілях, що не суперечать положенням чинного законодавства України.


4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1.Указанние в Пропозиції умови є попередніми умовами придбання Товару і носять виключно інформаційний характер.
4.2. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті, не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність поданої на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали сайту надаються «як є», без будь-яких гарантій (як явних, так і маються на увазі).
4.3. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення зберігається на Сайті інформації.
4.4. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки.
4.5. Адміністрація сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Адміністрація сайту не зобов'язується оновлювати матеріали сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрації сайту може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.
4.6. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача.
4.7. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за висловлювання Користувача, які містить цей сайт sportmarket.ua.
4.8. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.
4.9. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису - облікового запису на сайті sportmarket.ua (втрату логіна, пароля, іншої інформації).
4.10. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.
4.11. При виникненні проблем у використанні сайту sportmarket.ua незгоду з конкретними розділами Угоди або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, інформації образливого характеру, будь-який інший неприйнятною інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації сайту sportmarket.ua, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт некоректної інформації, а також при необхідності обмежити або припинити про бязательства з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту, навмисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту.
4.12. У зв'язку з вищевикладеним Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють, згідно з висновком Адміністрації сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.
4.13. Присутність контенту про товар на сайті sportmarket.ua не означає той факт, що товар дійсно є в обігу, або присутній на складі, що він розповсюджується, та надається на ринку. Факт надавання товару в продаж підтверджується тільки після підтвердження відправки, або доставки товару. Розміщення контенту про товар може бути не тільки для розповсюдження товару, а й для моніторингу купівельного попиту без мети розповсюдження.

5. Пропозиція про укладення договору Продавцям

5.1. Користувач сайту після ознайомлення з інформацією на веб-сайті sportmarket.ua має право зробити пропозицію про укладення договору (оферти) Продавцю (Продавцям) шляхом оформлення замовлення, оформлений замовлення є офертою Користувача Продавцю.
5.2. Згідно ст. 640 Цивільного кодексу України, договір вважається укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції.
5.3. Пропозиція про укладення договору (оферти) вважається прийнятим Продавцем в разі здійснення ним дій, а саме: фактичного відвантаження товару, злочин до надання послуг або виконання робіт відповідно до умов, передбачених договором. Достатнім доказом прийняття оферти або зустрічної оферти (тобто узгодження Сторонами всіх істотних умов продажу Товару) є фактичне отримання і прийняття Товару Одержувачем (Покупцем, Користувачем).
5.4. Не вважається прийняттям Продавцем Пропоновані можливості Користувача:
напрямок Продавцем і / або Адміністрацією сайту засобами електротехнічної (sms -інформування, електронна пошта, телефон і т.п.)
інші повідомлення Продавця / Адміністрації сайту про одержання Замовлення Користувача і / або про терміни його отримання і / або про ціну Товару. Дане повідомлення є виключно повідомленням про підтвердження отримання Продавцем пропозиції про укладення договору (оферти) Користувача (але не про прийняття даної пропозиції) і містить відтворення умов оферти, наданої Користувачем.
5.5. Продавцем товару як одна з умов покупки, може бути встановлено зобов'язання по частковому або повної передоплати за товар, на стадії узгодження замовлення.
5.6. Користувачеві (Покупцеві) може бути відмовлено в оформленні покупки товару в разі відсутності товару в наявності.
5.7. Адміністрація сайту звертає вашу увагу на те, що ціна встановлена ​​на момент оформлення заявки, є попередньою і може змінюватися в залежності від зміни ціни на товар. Ціна товару згідно з договором публічної оферти і умов користування сайтом буде вважатися остаточною на момент передачі товару покупцеві.
5.8. У разі зміни ціни Товару в порівнянні з узгодженими Сторонами, Покупця сповіщають про таку зміну, Покупець товару має право відмовитися від зробленого замовлення, отримання або прийняття Товару. При цьому, Одержувач (Платник) має право вимагати повернення оплачених за Товар грошових коштів, а також грошові кошти, сплачені за доставку Товару Одержувачу. Будь-які інші компенсації (в т.ч. відшкодування збитків, неустойка та інше) - Продавцем або Адміністрацією не надаються.
5.9. Відповідальність Продавця за зміни умов придбання Товару в порівнянні з вказаними в Пропозиції обмежується тим, що Одержувач (Користувач, Платник) має право відмовитися від придбання Товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).
5.10. Сума збитків (як матеріальних, так і немайнових), які можуть бути виплачені Користувачеві (Платнику, Одержувачу) в зв'язку з порушенням його прав при використанні Сайту (в т.ч. в зв'язку з невиконанням Замовлення або його неналежним виконанням, іншими порушеннями прав Користувача ) відповідно до ст. 22 Цивільного кодексу України обмежена сумою в десять гривень.
5.11. Єдиним засобом відшкодування, яке надається Користувачеві в разі невідповідності фактичних умов продажу оферті, є надання Користувачеві (Одержувачу) права відмовитися від отримання і прийняття відповідного Товару та вимагати повернення сплаченої за нього вартості, а також вартості доставки Товару до пункту видачі (якщо сума фактично були оплачені Платником). Одержувач має право скористатися даним правом до моменту підписання документів, що підтверджують отримання Товару (в т.ч. документів перевізника про доставку відправлення з Товаром Одержувачу).
5.12. На Товари, на які встановлено гарантійний строк, діють гарантійні зобов'язання відповідно до умов, зазначених в гарантійному талоні і / або в інформаційних матеріалах виробника. Якщо відповідно до законодавства України на Товар повинен бути встановлений гарантійний термін, але він не встановлений виробником, гарантійний термін на такий Товар вважається рівним трьом дням.
5.13. Користувач розуміє, що Продавці є окремими суб'єктами господарювання, які не підконтрольними Адміністрації сайту. Користувач усвідомлює, що Адміністрація сайту не має будь-яких повноважень щодо впливу на виконання Продавцями своїх зобов'язань щодо прийняття та / або виконання Замовлення, а також зобов'язань, що виникають після продажу Товару.


6. Інші умови.

6.1. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.
6.2. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.
6.3. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах справжнього сайту, є власністю їх відповідних власників.
6.4. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.
6.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві Адміністрацією сайту.
6.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.


Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.
Правовласникам: якщо ви знайшли на сайті незаконно опубліковану вашу інтелектуальну власність (фото, текст та ін.), Зв'яжіться з адміністрацією сайту, щоб вирішити проблему.